Stopray SilverFlex

20-07-2017

Stopray SilverFlex: nowe szkło zaawansowanej technologii dla wizjonerskich projektów

AGC Glass Europe prezentuje kolejną innowację w kategorii produktów do kontroli słonecznej: Stopray SilverFlex. To wysoce refleksyjne szkło do kontroli słonecznej stanowi dla projektantów i architektów doskonałe rozwiązanie w zakresie poziomu odbicia, przejrzystości, kontroli słonecznej i wyglądu.

Dwa ważne atuty w jednym produkcie: wysoki współczynnik zewnętrznego odbicia światła i dopasowanie estetyczne.

Dzięki wysoce refleksyjnej powłoce do kontroli słonecznej zastosowanej w Stopray SilverFlex budynek można w pełni przeszklić, nie narażając jego mieszkańców na nadmierne temperatury. Produkt doskonale sprawdza się w gorących strefach klimatycznych oraz na silnie nasłonecznionych elewacjach budynków, stanowiąc optymalne rozwiązanie z punktu widzenia zapewnienia komfortu w ich wnętrzach. 

Dodatkowo Stopray SilverFlex jest szkłem doskonale odpowiadającym na potrzeby przetwórców szkła, którzy chcą utrzymać optymalny poziom zapasów. Jeden produkt może być użyty jako odprężone szkło lub hartowane przy zachowaniu tego samego „srebrzystego” odcienia. Obie wersje szkła idealnie współgrają na jednej elewacji, charakteryzując się przy tym jednakowymi właściwościami technicznymi.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.yourglass.com

 

Powrót do przeglądu
Informacja o wyrobachSkontaktuj się z namiZadaj pytanie

LATEST NEWS