Aplikacja AGC References – niech szkło będzie dla Ciebie źródłem inspiracji

01-01-2017

Nowa mobilna aplikacja „Glass & Architecture by AGC“, już dostępna do pobrania za darmo, zabierze Cię w podróż po cudach architektury z zakątków całego świata. Znajdź pomysł na szkło, którego szukasz – zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

 

Postępując zgodnie z instrukcją, dopasuj tę pełną odkryć podróż do swoich potrzeb:

Krok 1: Zdecyduj, czy chcesz wyszukiwać zastosowania zewnętrzne, czy wewnętrzne.

Krok 2: Szukaj według kraju, zastosowania, typu budynku lub certyfikatu środowiskowego:

 

Kraj: Zaplanuj podróż  po wybranych miastach i/lub krajach i sprawdź, które obiekty możesz tam odwiedzić Znaczniki Google Map pomogą Ci odnaleźć wszystkie lokalizacje. 

Zastosowanie: skorzystaj z tej opcji, jeśli szukasz budynków wykorzystujących szkło aktywne, szklenie strukturalne czy posiadających imponujące szklane dachy – a to tylko kilka z możliwych zastosowań do wyboru. 

Rodzaj budynku: możesz skorzystać z tej kategorii, aby wyszukać biurowce, szkoły, centra handlowe, stacje kolejowe i wiele innych.

Certyfikat środowiskowy: interesują Cię ekologiczne budynki z certyfikatami BREEAM, LEED, HQE lub Cradle to Cradle? Znajdź odpowiedzi na wszystkie swoje pytania w kategorii certyfikatów środowiskowych!

 

Każdemu budynkowi towarzyszy szczegółowy opis, wskazujący autora projektu oraz przykłady zastosowanych marek i produktów AGC.

 

Jak pobrać

Aplikację można pobrać za darmo na wszystkie rodzaje smartfonów i/lub tabletów.

iPhone/y, iPady itp.: odwiedź sklep z aplikacjami iTunes, wyszukaj „AGC References”, zainstaluj i otwórz aplikację

Urządzenia z systemem Android: odwiedź sklep z aplikacjami Google Play, wyszukaj „AGC References”, zainstaluj i otwórz aplikację

 

Ciesz się swoją pełną odkryć podróżą po świecie szkła AGC!

 

Czytaj więcej

Powrót do przeglądu
Informacja o wyrobachSkontaktuj się z namiZadaj pytanie

LATEST NEWS