AGC Glass Poland Sp. z o.o.

Spółka AGC Glass Poland Sp. z o.o., należy do ogólnoświatowego koncernu AGC. Posiada 4 zakłady produkcyjne: w Gdańsku, Opatowie, Wałbrzychu oraz w Warszawie.

Czytaj więcej

Połączenie spółek produkcyjnych i agencji handlowej w Polsce

W dniu 3 listopada 2014 roku nastąpiło połączenie polskich spółek dystrybucyjnych: „AGC WARSZAWA” S.A., AGC Opatów Spółka z o.o., AGC Gdańsk Spółka z o.o., AGC Flat-Glass Polska Spółka z o.o. Spółki te połączyły się ze spółką AGC Silesia Spółka z o.o..

Czytaj więcej

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018: szkło firmy AGC w ponad 30 obiektach.

Czytaj więcej

Projekt 101 Embankment

Budynek 101 Embankment wykorzystuje szkło przeciwsłoneczne AGC Stopray Vision-50

Oferujący 15 300 m2 powierzchni klasy A budynek 101 Embankment powstał w pierwszym etapie dwuczęściowej inwestycji mającej stworzyć inspirującą i elastyczną powierzchnię biurową. 

Czytaj więcej

Szkło Imagin wyróżnione certyfikatem Cradle to Cradle - Gold

Szkło ornamentowe Imagin AGC wyróżnione certyfikatem Cradle to Cradle CertifiedTM Gold

Czytaj więcej

Stopray SilverFlex

Stopray SilverFlex: nowe szkło zaawansowanej technologii dla wizjonerskich projektów 

AGC Glass Europe prezentuje kolejną innowację w kategorii produktów do kontroli słonecznej: Stopray SilverFlex.

Czytaj więcej

ENERGY LIGHT

AGC z przyjemnością prezentuje najnowszy produkt z gamy szkła do kontroli słonecznej – Energy Light.

To nowe szkło powlekane zapewnia niską emisyjność i kontrolę słoneczną, a jednocześnie pozostaje bezbarwne i przejrzyste.

Czytaj więcej

Projekt Warsaw Spire

Nowa dominanta Warszawy otrzymała nagrodę MIPIM Awards 2017 

Projekt Warsaw Spire otrzymał główną nagrodę w prestiżowym konkursie MIPIM Awards 2017, którego laureatów ogłoszono podczas międzynarodowych targów nieruchomości i inwestycji MIPIM we francuskim Cannes. Projekt zwyciężył w kategorii Best Office & Business Development, zostawiając w tyle znakomitych konkurentów z Londynu, Rzymu i Shenzhen. 

Czytaj więcej

Brązowy Certyfikat Cradle to CradleTM dla szkła izolacyjnego Thermobel

Firma AGC Glass Europe nieustannie angażuje się w poprawę właściwości swoich produktów w zakresie ochrony środowiska. Jako pierwszy i jedyny wytwórca szkła na świecie wyróżniony Brązowym Certyfikatem Cradle to CradleTM dla linii szkła izolacyjnego Thermobel oraz iplus/ipasol, AGC posiada obecnie w ofercie najszerszy wybór produktów ze Srebrnym i Brązowym certyfikatem.

Czytaj więcej

Odkryj Halio: nowe interaktywne okna i ściany od AGC Glass Europe

Halio™ to inteligentne przyciemniane szkło, które zmienia odcień i przechodzi w naturalne szarości w celu zapewnienia ochrony przed słońcem i oślepieniem oraz ochrony prywatności, automatycznie lub na życzenie, a jednocześnie wygląda jak najzwyklejsze szkło. 

Czytaj więcej

Odkryj Lacobel i Matelac 2020

Lacobel i Matelac 2020: Podwójna gama szkła lakierowanego firmy AGC nadaje ton. 

Odmieniona linia Lacobel i Matelac 2020 firmy AGC obejmuje obecnie 20 modnych barw w każdej z wersji. Starannie dobrane kolory, które nie wyjdą z mody co najmniej do roku 2020, podkreślą wygląd wnętrz i mebli dzięki połączeniu efektu matu i połysku.

 

Czytaj więcej

Aplikacja AGC References – niech szkło będzie dla Ciebie źródłem inspiracji

Nowa mobilna aplikacja „Glass & Architecture by AGC“, już dostępna do pobrania za darmo, zabierze Cię w podróż po cudach architektury z zakątków całego świata. Znajdź pomysł na szkło, którego szukasz – zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Czytaj więcej

Inauguracja AGC Glass Building

We wtorek 30 września, w obecności licznie zgromadzonych przedstawicieli środowisk gospodarczych, politycznych, przemysłowych i medialnych, spółka AGC Glass Europe otworzyła swoją nową siedzibę – AGC Glass Building.

Czytaj więcej

LATEST NEWS

Cradle to Cradle - Thermobel

YOUTUBE

Kan widget `facebook_last10` niet laden.